Medijske objave

25. marec   TV SLO 1, Utrip, Ob svetovnem dnevu voda, novinarka Andreja Lešnik
25. marec Dnevnikov Objektiv, pisma bralcev, Plastika za dober tek!
25. marec Dnevnikov Objektiv, pisma bralcev, Odpadna voda-  breme ali priložnost?
24. marec Delo – Borut Tavčar - Za čisto pitno vodo je treba čistiti odpadno
23. marec   Radio Celje, Tatjana Cvirn - Ob svetovnem dnevu voda - pogovor s predsednico SDZV, M. Levstek
23. marec Novi Tednik, Tatjana Cvirn - Breme ali priložnost
22. marec RTVSLO MMC, Sabina Janičijević - Na odpadno vodo moramo gledati kot na vir surovin in energije
22. marec www.deloindom.si, Julijana Bavčar - Skrbno z vodo
22. marec www.24ur.com, STA - Svetovni dan voda
22. marec   POP TV - 24 ur, STA / M.Ke. - Vodo prečiščujemo, ne znamo pa je ponovno uporabiti
22. marec   TVSLO 1, Aleksandra Trupej - Slovensko društvo za zaščito voda ob svetovnem dnevu voda
22. marec www.zelenaslovenija.si, SDZV - Odpadna voda je lahko pomemben vir surovin
22. marec www.sta.si, STA - Svetovni dan voda
22. marec Delo Kolumna, Borut Tavčar - Voda je razvoj
22. marec Delo Aktualno, Borut Tavčar - Zmanjšanje onesnaženja prinaša dobiček pdf
22. marec Delo Mnenja, Brigita Jamnik - Voda kroži, tudi umazana se vrne
22. marec www.dnevnik.si, Marjeta Kralj - Mikroplastika je lahko velik problem današnjega časa
22. marec Dnevnik, Marjeta Kralj - Zdravje rib ogroža še mikroplastika
22. marec Večer - pisma bralcev , dr. Marjetka Levstek - Odpadna voda - breme ali priložnost?
18. marec Delo Sobotna priloga, mag. Mojca Vrbančič - Plastika za dober tek!

19. december

Gradbeni vestnik, Vodni dnevi 2016 (stran 286-288)

30. november

Radio Slovenija, Studio ob 17h- Pravica do vode (Leon Behin, generalni direktor direktorata za vode in investicije pri MOP, dr. Lidija Globevnik, predsednica Društva vodarjev in prof. dr. Mihael J. Toman, UL – BF)

20. november

EOL, specializirana revija za trajnostni razvoj (Embalaža, Okolje, Logistika, št. 113), Vodni dnevi 2016 o monitoringih in meritvah

18. november

Časnik Večer, Urban Červek, Ne v čevelj, v ustavo (prof. M.J.Toman)

3. november

Vpis pravice do pitne vode v ustavo, informativna oddaja Odmevi na TVS1- prof. M. J. Toman in Alenka Bratušek (novinarka Vanja Kovač, voditeljica Rosvita Pesek)

2. november

Dnevnik, Marjeta Kralj, Več prostora za zlorabe pri nadzoru pitne vode

14. oktober

Delo, Borut Tavčar - Čiste in sveže vode za vse ne bo dovolj

8. oktober

Dnevnik, Marjeta Kralj - Slovenske vode: lažno lepa slika za Bruselj?

7. oktober

Delo, Borut Tavčar - Zakoni so, ukrepov pa ni

5. oktober

Ko hormoni podivjajo - izobraževalna oddaja Turbulenca na TVS 1 – prof.Toman, problematika hormonskih motilcev (novinarka Nina Cijan)